Yedigöller Fotoğraf Sunumu

Zonguldak Fotoğraf Derneği üye ve kursiyerlerinin sonbaharda birlikte yaptığı Yedigöller gezisinde çekilen fotoğrafların değerlendirildiği ve sonrasında bu fotoğraflardan oluşan sunumun izlendiği etkinliğimize katılım her zamanki gibi yoğun oldu. Fotoğrafları çeken ve izlemeye gelen tüm konuklarımıza sonsuz teşekkürler.

Zonguldak Fotoğraf Derneği’nde (ZFD) Yedigöller Fotoğraf Değerlendirme ve Fotoğraf Sunumu etkinliği gerçekleştirildi.

Dernekte gerçekleştirilen etkinliğe fotoğraf kursiyerlerinin daha önce Yedigöller’de çektikleri fotoğrafların değerlendirilmesi yapıldı.

Etkinliği değerlendiren Zonguldak fotoğraf Derneği Başkanı Kerem Öztürk, “Bu hafta Şubat ayı etkinliklerine derneğimizde başladık. Daha önce Yedigöller’e gittiğimiz gezinin bir etkinliği olacak. Kursiyerlerimizin çektiği fotoğraflar ve bazı üyelerimizin çektiği fotoğrafların sunumu yapılacak. Biz 17. dönem kursumuz tamamladığınızda kursiyerlerimizi Yedigöller’e çekim gezisine getirmiştik. Sonbaharda yaptıkları çekimleri hocalarla beraber değerlendirilmek üzere bugün buradalar. “ dedi.

Kerem Öztürk ayrıca, dernek etkinlikleri hakkında şu bilgileri verdi:

“Önümüzdeki hafta ise 22 Şubat Perşembe günü yönetim kurulu üyemiz olan Bekir Anıl Özdemir’in Kars yolculuğu adlı etkinliğini beraber izleyeceğiz. Son olarakta 28 Şubat 2018’de film gösterilerine devam edeceğiz. Etkinliklerimiz her zamanki gibi ücretsiz ve herkesi bekliyoruz”

(HABER-ERCAN DEMİR)