Bahar Bahar Zonguldak Ödül Kazananlar

Bahar Bahar Zonguldak Ödül Kazananlar

 Ödül kazanan fotoğrafçılar BAKKA ile iletişime geçebilir.

SAYISAL: ZONGULDAK’ DOĞA KATEGORİSİ

Birincilik Ödülü: Sare Kural (Sis) – Kocaeli

İkincilik Ödülü: Cem Akın (Bir Eksik) – Zonguldak

Üçüncülük Ödülü: Belma Arslan (Zonguldak’ Yağmur) – Muğla

BAKKA Özel Ödülü: Mustafa Sözen (Karaboyunlu Batağan) – Zonguldak

ZFD Özel Ödülü: Mehmet Çakır (Ereğli) – Zonguldak

SERGİLEMELER:

Muhammet İnam (Orman Melikesi) – Zonguldak

Kahraman Bekçili (Yol) – Zonguldak

Kahraman Bekçili (Gümeli) – Zonguldak

Murat Yangın (Kelebekler) – Zonguldak

Seval Oral Nurtan (Renkli Şalale Peyzaj) – İstanbul

Faruk Gamlıoğlu (Bahar Zonguldak) – Giresun

Mustafa Sözen (Karaayaklı Martı) – Zonguldak

Yekta Çidem (Mavi) – İstanbul

Tufan Bilir (Yol) – Zonguldak

Muhammet İnam (Narin Ormanbeyazı) – Zonguldak

Muhammet İnam (Altın Çilek) – Zonguldak

Serap Caymaz (Romantik Yol) – İstanbul

Veli Dölek (Selfi) – Mersin

Ömer Şahin (Doğa Uyanıyor) – İstanbul

Ömer Şahin (Sahilde Dalga) – İstanbul

Sezgin Uzuncaova (Sahil) – İstanbul

Sertaç Serez (Mağarada Aşk) – Sakarya

Kayhan Güç (Şelale) – İstanbul

Erdal Baykara (Sarkıt) – Çorum

Mehmet Çakır (Çaycuma) – Zonguldak

Uğur Çimen (Liman) – İstanbul

Esengül Yavuz (Merdivende Bahar) – Trabzon

Esengül Yavuz (Yeşilin Tonu) – Trabzon

Oğuz Tosun (Bizim Halfetimiz) – Zonguldak

Ahmet Turan Kural (Yağmur) – Kocaeli

Ahmet Turan Kural (Sis) – Kocaeli

Ali Özcan (Değirmenağzı) – Zonguldak

Arda Adnan Kalkan (Dalga) – Kocaeli

Fatih Muhammet Topal (Gecenin Kahramanı) – Trabzon

Mehmet Çakır (Saltukova) – Zonguldak

 

Caner Başer (Gökgöl Mağarası 3) – Aksaray

Mehmet Çakır (Liman) – Zonguldak

Nilgün Tokur (Coşkulu Nasip) – Zonguldak

Cem Akın (Su Yılanı) – Zonguldak

Mehmetcan Düzgün (Bölüklü Yaylası) – Samsun

Ayhan Kaya (Muhabbet) – Zonguldak

Ali Kart (Huzur) – Zonguldak

Belma Arslan (Sahilde Kuşlar) – Muğla

Bülbül Özbayram (Gece Ev) – Giresun

Muhammet Örenli (Uzun İnce Bir Yol) – Zonguldak


İNSTAGRAM: ZONGULDAK’ BAHAR KATEGORİSİ

 

Birincilik Ödülü: Cem Akın (@akincem) – Zonguldak

 

İkincilik Ödülü: Emrah Uygun (@emrahuygun49) – İstanbul

 

Üçüncülük Ödülü: Emre Bostanoğlu (@emre.bostang-oglu) – Kocaeli

 

BAKKA Özel Ödülü: Cemal Sürücü (@cemsrc) – Zonguldak

 

ZFD Özel Ödülü: Ahmet Turan Kural (@ahmet_tkural) – Kocaeli

SERGİLEMELER:

 

Adem Türkel (@adem__turkel) – İstanbul

 

Adem Türkel (@adem__turkel) – İstanbul

Ahmet Turan Kural (@ahmet_tkural) – Kocaeli

Cem Akın (@akincem) – Zonguldak

 

Alaattin Şenol (@alaattinsenol) – Sakarya

 

Alaattin Şenol (@alaattinsenol) – Sakarya

Burçin Albayrakoğlu (@albayrakoglu_b) – Zonguldak

Onur Altındağ (@altındagonur) – Zonguldak

Bekir İlkay Öztürk (@bekir_iozturk) – Zonguldak

Belma Arslan (@belmaarslan) – Muğla

Ömer Şahin (@benomersahin) – İstanbul

Burak Orta (@burakorta) – Sakarya

Burak Orta (@burakorta) – Sakarya

Cemal Sürücü (@cemsrc) – Zonguldak

Çınar Yüksel (@cinaryuksel) – Ankara

Çınar Yüksel (@cinaryuksel) – Ankara

Çınar Yüksel (@cinaryuksel) – Ankara

Emre Bostanoğlu (@emre.bostanoglu) – Kocaeli

F. Dilek Uyar (@fdyu) – Ankara

Erdem Kaya (@fotografci_makinesi) – İstanbul

Gamze Olgunsoy (@gmzolgnsoy) – Zonguldak

Gamze Olgunsoy (@gmzolgnsoy) – Zonguldak

Gökhan Baytan (@gokhanbaytan) – Zonguldak

Kayhan Güç (@guckayhan) – İstanbul

Gürkay Gündoğan (@gurkay_gundogan) – Zonguldak

İbrahim Hadi Köse (@hadikose) – Zonguldak

Hasan Özübek (@hasanozubek) – Zonguldak

İsa Cida (@isacida2008) Sakarya

Lale Tetik (@laletetik) – Zonguldak

Levent Ateş (@levent_ates51) – Konya

Merih Dayanıklı (@merih040) – Zonguldak

 

Muhammet İnam (@muhammet_inam) – Zonguldak

Muhammet İnam (@muhammet_inam) – Zonguldak

 

Muhammet İnam (@muhammet_inam) – Zonguldak

 

Muhammet İnam (@muhammet_inam) – Zonguldak

Sezgin Uzuncaova (@szgnu) – İstanbul

 

Sezgin Uzuncaova (@szgnu) – İstanbul

 

Ertan Koyuncu (@tcertankoyuncu) – Tokat

Zeyneb Bahtiyar (@zeynebahtiyar) – Sakarya