5. Olağan Genel Kurulumuz Yapıldı

5. Olağan Genel Kurulumuz Yapıldı
Zonguldak Fotoğraf Derneği 5. Olağan Genel Kurulu 14 Ocak 2017 tarihinde yapıldı. Genel Kurul sonrası toplanan Yönetim Kurulu üyeleri görev dağılımı yaptı. Buna göre; Başkan: İbrahim Kerem ÖZTÜRK, Başkan Yardımcısı: Hasan KOCA, Genel Sekreter: Tolga ELEMEN, Sayman: Doğuş İRTEGÜV seçildi.
07 Ocak 2017 tarihinde çoğunluğun katılımı gerçekleşmediği için tüzük gereği 14 Ocak 2017 tarihinde çoğunluk aranmazsızın yapılan toplantıda, öncelikle Divan Üyelerinin seçimi yapıldı. Verilen yazılı önerge ile Divan Başkanlığına Cemal Sürücü, Divan Üyeliklerine ise Yavuz Arslan ve Mustafa Adıgüzel seçildi. Oluşan Divanın ardından gündem maddelerine geçildi.

02.02.2015 – 07.01.2017 Dönemi Faliyet Raporu, Denetim Kurulu Raporu, Hesap Özeti oy çokluğuyla kabul edildi. Ardından yeni dönem Tahmini Hesap Özeti ve Çalışma Raporu da okunup kabul edildikten sonra, Yönetim Kurumu ve Denetim Kurulu seçimlerine geçildi. 34 üyenin oy kullandığı seçim sonucu Yönetim Kuruluna İbrahim Kerem Öztürk, Nadir Özsoy, Güner Yaşkan, Hasan Koca, Tolga Elemen, Doğuş İrtegüv ve Bekir Anıl Özdemir seçildi. Denetim Kurulu asil üyeliğine ise Alaaddin Kara, Nesrin Nazikoğlu ve Hakkı Gökhan Avcı seçildi.


 

 

Haber Eklenme Tarihi : 15.01.2017

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir