Temel Fotoğraf Eğitimleri


16.dönem temel fotoğraf eğitimi seminerimizi tamamladık. Katılımcılarımız belgelerini aldılar. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Oldukça ilgili ve hevesli bir gruptu 16.dönem. Yeni dönemlerde görüşmek üzere...


Zonguldak Fotoğraf Derneği yılda en az iki kez olmak üzere ilkbahar ve sonbahar döneminde temel fotoğraf eğitimleri düzenlemektedir. Bu eğitimler genellikle hafta sonu yapılmakta olup, talebe göre hafta içi akşam kursları da düzenlenmektedir. Bahar dönemi temel fotoğraf eğitimimiz için ön başvurularınızı 545 645 6767 numaralı telefonumuzdan veya iletisim@zfd.org.tr mail adresimizden yapabilirsiniz. Ayrıca Facebook sayfamız Zonguldak Fotoğraf Derneği ve İnstagram sayfamız Zonguldak Fotoğraf Derneği adreslerimizden bizi takip edebilir, etkinlik ve kurslarımızdan haberdar olabilirsiniz.

 

 Zonguldak Fotoğraf Derneği - ZFD 16. Dönem Temel Fotoğraf Semineri bu dönem hafta içi akşam kursları şeklinde yapılacaktır. Kurslarımız tarihleri söyledir:

12 Nisan Çarşamba, 13 Nisan Perşembe
19 Nisan Çarşamba, 20 Nisan Perşembe
26 Nisan Çarşamba, 27 Nisan Perşembe
3 Mayıs Çarşamba, 4 Mayıs Perşembe

Kurs saatleri Saat: 18.00 - 20.00 saatleri arasındadır.

 

Kayıt formlarını ayrıca ZFD Dernek Bürosu, Nağme Fotoğrafçılık, Didem Color ve ilkin Medya ve Fotoğrafçılık'tan da temin edebilirsiniz. Kayıt formunu doldurduktan sonra yukarıda belirtilen yerlere ulaştırmanız gerekmektedir.
 

Zonguldak Fotoğraf Derneği 15. Dönem Temel Eğitim Kursumuzdan görüntüler:

Üye Girişi
 
Kullanıcı AdıŞifre


Şifremi Unuttum
 
Duyurular
 
  • Bahar Bahar Zonguldak yarışmasında ödül kazanan fotoğrafçılar www.bakka.gov.tr adresi üzerinden BAKKA ile iletişime geçebilirler.
  • Gökgöl Zonguldak Fotomaratonu sonuçları açıklandı.
  • ZFD 5. Olağan Genel Kurulu 14 Ocak 2017 tarihinde yapıldı. Genel Kurul Toplantısına katılan tüm üyelerimize ve konuklarımıza teşekkür ederiz.
  • ADRESİMİZ: Mithatpaşa Mah. Nizam Cad. Şemsi Denizer Sk. Cemal Erdil İşhanı Kat:1 ZONGULDAK TELEFON: 0 545 645 67 67
  • Üyelerimiz e-posta adreslerine gönderilen kullanıcı bilgilerini kullanarak Profillerini ve Galerilerini düzenleyebilirler(Junk Maillerinizi kontrol ediniz)
  • Üye Aidatlarının ödenmesinde gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.
 
Sayfa Eklenme Tarihi : 27.09.2016

Web sitemiz en iyi 1280x1024 çözünürlükte IE9+, Firefox 3.5+, Chrome 10+, Opera 11+ Safari 5+ ile izlenebilir.


Web sitemizde yayınlanan tüm içerik ve materyaller (yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri) 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca korunmakta olup, hakları Zonguldak Fotoğraf Derneğine ve eser sahiplerine aittir. Web sitemizde yayınlanan tüm içerik ve materyaller ZFD'nin ve eser sahiplerinin yazılı izni olmadıkça kullanılamaz.

Designed And Coded By Gafur DANIŞ
©2011

232022