Bahar Bahar Zonguldak Ödül Kazananlar

 

SAYISAL: ZONGULDAK'TA DOĞA KATEGORİSİ

Birincilik Ödülü: Sare Kural (Sis) - Kocaeli

İkincilik Ödülü: Cem Akın (Bir Eksik) - Zonguldak

Üçüncülük Ödülü: Belma Arslan (Zonguldak'ta Yağmur) - Muğla

BAKKA Özel Ödülü: Mustafa Sözen (Karaboyunlu Batağan) - Zonguldak

ZFD Özel Ödülü: Mehmet Çakır (Ereğli) - Zonguldak

SERGİLEMELER:

Muhammet İnam (Orman Melikesi) - Zonguldak

Kahraman Bekçili (Yol) - Zonguldak

Kahraman Bekçili (Gümeli) - Zonguldak

Murat Yangın (Kelebekler) - Zonguldak

Seval Oral Nurtan (Renkli Şalale Peyzaj) - İstanbul

Faruk Gamlıoğlu (Bahar Zonguldak) - Giresun

Mustafa Sözen (Karaayaklı Martı) - Zonguldak

Yekta Çidem (Mavi) - İstanbul

Tufan Bilir (Yol) - Zonguldak

Muhammet İnam (Narin Ormanbeyazı) - Zonguldak

Muhammet İnam (Altın Çilek) - Zonguldak

Serap Caymaz (Romantik Yol) - İstanbul

Veli Dölek (Selfi) - Mersin

Ömer Şahin (Doğa Uyanıyor) - İstanbul

Ömer Şahin (Sahilde Dalga) - İstanbul

Sezgin Uzuncaova (Sahil) - İstanbul

Sertaç Serez (Mağarada Aşk) - Sakarya

Kayhan Güç (Şelale) - İstanbul

Erdal Baykara (Sarkıt) - Çorum

Mehmet Çakır (Çaycuma) - Zonguldak

Uğur Çimen (Liman) - İstanbul

Esengül Yavuz (Merdivende Bahar) - Trabzon

Esengül Yavuz (Yeşilin Tonu) - Trabzon

Oğuz Tosun (Bizim Halfetimiz) - Zonguldak

Ahmet Turan Kural (Yağmur) - Kocaeli

Ahmet Turan Kural (Sis) - Kocaeli

Ali Özcan (Değirmenağzı) - Zonguldak

Arda Adnan Kalkan (Dalga) - Kocaeli

Fatih Muhammet Topal (Gecenin Kahramanı) - Trabzon

Mehmet Çakır (Saltukova) - Zonguldak

 

Caner Başer (Gökgöl Mağarası 3) - Aksaray

Mehmet Çakır (Liman) - Zonguldak

Nilgün Tokur (Coşkulu Nasip) - Zonguldak

Cem Akın (Su Yılanı) - Zonguldak

Mehmetcan Düzgün (Bölüklü Yaylası) - Samsun

Ayhan Kaya (Muhabbet) - Zonguldak

Ali Kart (Huzur) - Zonguldak

Belma Arslan (Sahilde Kuşlar) - Muğla

Bülbül Özbayram (Gece Ev) - Giresun

Muhammet Örenli (Uzun İnce Bir Yol) - Zonguldak

 

 


İNSTAGRAM: ZONGULDAK'TA BAHAR KATEGORİSİ

 

Birincilik Ödülü: Cem Akın (@akincem) - Zonguldak

 

İkincilik Ödülü: Emrah Uygun (@emrahuygun49) - İstanbul

 

Üçüncülük Ödülü: Emre Bostanoğlu (@emre.bostang-oglu) - Kocaeli

 

BAKKA Özel Ödülü: Cemal Sürücü (@cemsrc) - Zonguldak

 

ZFD Özel Ödülü: Ahmet Turan Kural (@ahmet_tkural) - Kocaeli

SERGİLEMELER:

 

Adem Türkel (@adem__turkel) - İstanbul

 

Adem Türkel (@adem__turkel) - İstanbul

 

Ahmet Turan Kural (@ahmet_tkural) - Kocaeli

 

Cem Akın (@akincem) - Zonguldak

 

Alaattin Şenol (@alaattinsenol) - Sakarya

 

Alaattin Şenol (@alaattinsenol) - Sakarya

Burçin Albayrakoğlu (@albayrakoglu_b) - Zonguldak

Onur Altındağ (@altındagonur) - Zonguldak

Bekir İlkay Öztürk (@bekir_iozturk) - Zonguldak

Belma Arslan (@belmaarslan) - Muğla

Ömer Şahin (@benomersahin) - İstanbul

Burak Orta (@burakorta) - Sakarya

Burak Orta (@burakorta) - Sakarya

Cemal Sürücü (@cemsrc) - Zonguldak

Çınar Yüksel (@cinaryuksel) - Ankara

Çınar Yüksel (@cinaryuksel) - Ankara

Çınar Yüksel (@cinaryuksel) - Ankara

Emre Bostanoğlu (@emre.bostanoglu) - Kocaeli

F. Dilek Uyar (@fdyu) - Ankara

Erdem Kaya (@fotografci_makinesi) - İstanbul

Gamze Olgunsoy (@gmzolgnsoy) - Zonguldak

Gamze Olgunsoy (@gmzolgnsoy) - Zonguldak

Gökhan Baytan (@gokhanbaytan) - Zonguldak

Kayhan Güç (@guckayhan) - İstanbul

Gülnur Dayanıklı (@gulnurdayanikli) - Zonguldak

Gürkay Gündoğan (@gurkay_gundogan) - Zonguldak

İbrahim Hadi Köse (@hadikose) - Zonguldak

Hasan Özübek (@hasanozubek) - Zonguldak

İsa Cida (@isacida2008) Sakarya

Lale Tetik (@laletetik) - Zonguldak

 

Levent Ateş (@levent_ates51) - Konya

 

Merih Dayanıklı (@merih040) - Zonguldak

 

Muhammet İnam (@muhammet_inam) - Zonguldak

 

Muhammet İnam (@muhammet_inam) - Zonguldak

 

Muhammet İnam (@muhammet_inam) - Zonguldak

 

Muhammet İnam (@muhammet_inam) - Zonguldak

 

Sezgin Uzuncaova (@szgnu) - İstanbul

 

Sezgin Uzuncaova (@szgnu) - İstanbul

 

Ertan Koyuncu (@tcertankoyuncu) - Tokat

 

Zeyneb Bahtiyar (@zeynebahtiyar) - Sakarya