Temel Fotoğraf Eğitimleri

16.dönem temel fotoğraf eğitimi seminerimizi tamamladık. Katılımcılarımız belgelerini aldılar. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Oldukça ilgili ve hevesli bir gruptu 16.dönem. Yeni dönemlerde görüşmek üzere...


Zonguldak Fotoğraf Derneği yılda en az iki kez olmak üzere ilkbahar ve sonbahar döneminde temel fotoğraf eğitimleri düzenlemektedir. Bu eğitimler genellikle hafta sonu yapılmakta olup, talebe göre hafta içi akşam kursları da düzenlenmektedir. Bahar dönemi temel fotoğraf eğitimimiz için ön başvurularınızı 545 645 6767 numaralı telefonumuzdan veya iletisim@zfd.org.tr mail adresimizden yapabilirsiniz. Ayrıca Facebook sayfamız Zonguldak Fotoğraf Derneği ve İnstagram sayfamız Zonguldak Fotoğraf Derneği adreslerimizden bizi takip edebilir, etkinlik ve kurslarımızdan haberdar olabilirsiniz.

 

 Zonguldak Fotoğraf Derneği - ZFD 16. Dönem Temel Fotoğraf Semineri bu dönem hafta içi akşam kursları şeklinde yapılacaktır. Kurslarımız tarihleri söyledir:

12 Nisan Çarşamba, 13 Nisan Perşembe
19 Nisan Çarşamba, 20 Nisan Perşembe
26 Nisan Çarşamba, 27 Nisan Perşembe
3 Mayıs Çarşamba, 4 Mayıs Perşembe

Kurs saatleri Saat: 18.00 - 20.00 saatleri arasındadır.

 

Kayıt formlarını ayrıca ZFD Dernek Bürosu, Nağme Fotoğrafçılık, Didem Color ve ilkin Medya ve Fotoğrafçılık'tan da temin edebilirsiniz. Kayıt formunu doldurduktan sonra yukarıda belirtilen yerlere ulaştırmanız gerekmektedir.
 

Zonguldak Fotoğraf Derneği 15. Dönem Temel Eğitim Kursumuzdan görüntüler: