Ramazan Bayramınız
Kutlu Olsun
Bahar Bahar Zonguldak
Ödül Kazananlar Belli Oldu
Bahar Bayramından Hıdırelleze
FOTOĞRAF YARIŞMASI
16. Dönem Temel Fotoğraf
Semineri Tamamlandı
İnstagram ve Fotoğraf
6 Mayıs 2017 Cumartesi Saat:19.00
Bahar Bahar Zonguldak
İnstagram ve Fotoğraf Yarışması
Zonguldak Fotomaratonu
Sonuçları
Fotomaraton Söyleşileri
Ahu Akbaş & Ömer Serkan Bakır
16. Dönem
Temel Fotoğraf Semineri Başladı
Zonguldak Fotomaratonu
Gökgöl Mağarası ve Merdivenler Kenti Zonguldak

YARIŞMALAR

1 Zonguldak Fotomaratonu Sonuçları 
2 BaharBahar Zonguldak Yarışması Sonuçları 

3 "Bahar Bayramı'ndan Hıdırellez'e" 12 Mevsim 12 Zonguldak Fotoğraf YarışmasıBahar Bahar Zonguldak Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı
T.C. Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) ve Zonguldak Fotoğraf Derneği (ZFD)'nin düzenlemiş olduğu “Bahar Bahar Zonguldak” Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı. BAKKA ve ZFD, Zonguldak'ın sahip olduğu eşsiz doğal güzelliğin, tabiat varlıklarının, tarihi ve turistik zenginliği ile kültürel değerle

Vali Kaban: ‘Sanat, Kültür ve Sanat Vakfı ile okunmalı'
Valilik öncülüğünde başlatılan, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası ve Zonguldak Fotoğraf Derneğinin katkılarıyla düzenlenen Bir Gökgöl Mağarası Bir Zonguldak ve Merdivenler Şehri Zonguldak Fotoğraf Yarışmaları'nda dereceye giren fotoğraflar açıklandı.

"Gökgöl Mağarası" ve "Merdivenler Kenti Zonguldak" yarışması sonuçlandı
"Gökgöl Mağarası" ve "Merdivenler Kenti Zonguldak" temalı, Zonguldak'ın Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF 2017-52) onaylı ilk ulusal "Zonguldak Fotomaratonu", fotoğraf yarışmasının sonuçları belli oldu.

Tarihi konak, restorasyonla sanatçı oteli olacak
Zonguldak'ta Türkiye Taşkömürü Kurumu tarafından pansiyon olarak kullanılan tesis; tarihi yapısına uygun olarak yapılacak restorasyon çalışmaları ile birlikte sanatçı oteli haline getirilecek. 1941 yılında sosyal tesis olarak faaliyete geçen bina, halen pansiyon olarak işletilmeye devam ediyor.

16. Dönem Temel Fotoğraf Semineri Başladı
Zonguldak Fotoğraf Derneği 16. Dönem Temel Fotoğraf Eğitimi Semineri Başladı. Zonguldak Fotoğraf Derneği binası seminer salonunda yapılan seminer, bu dönem hafta içi seminerleri olarak yapılıyor. Seminer saatleri Çarşamba ve Perşembe günleri akşam saat 18.00 ve 20.00 saatleri arasında yapılıyor.

Fotomaraton Söyleşileri
AHU AKBAŞ İLE SÖYLEŞİ Konu: Neden Fotoğraf Çekiyoruz? Gösteriler: Düşler ve İnsan'a Dair Başlama saati: 18.30 ÖMER SERKAN BAKIR İLE SÖYLEŞİ Konu: Fotoğraflar İçin Depolama Çözümleri Başlama saati: 19.00 YER: Zonguldak Atatürk Kültür Merkezi Küçük Salon TARİH: 22 Nisan 2017

Üye Girişi
 
Kullanıcı AdıŞifre


Şifremi Unuttum
 
Duyurular
 
  • Bahar Bahar Zonguldak yarışmasında ödül kazanan fotoğrafçılar www.bakka.gov.tr adresi üzerinden BAKKA ile iletişime geçebilirler.
  • Gökgöl Zonguldak Fotomaratonu sonuçları açıklandı.
  • ZFD 5. Olağan Genel Kurulu 14 Ocak 2017 tarihinde yapıldı. Genel Kurul Toplantısına katılan tüm üyelerimize ve konuklarımıza teşekkür ederiz.
  • ADRESİMİZ: Mithatpaşa Mah. Nizam Cad. Şemsi Denizer Sk. Cemal Erdil İşhanı Kat:1 ZONGULDAK TELEFON: 0 545 645 67 67
  • Üyelerimiz e-posta adreslerine gönderilen kullanıcı bilgilerini kullanarak Profillerini ve Galerilerini düzenleyebilirler(Junk Maillerinizi kontrol ediniz)
  • Üye Aidatlarının ödenmesinde gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.
 


Ana Sponsor

Web sitemiz en iyi 1280x1024 çözünürlükte IE9+, Firefox 3.5+, Chrome 10+, Opera 11+ Safari 5+ ile izlenebilir.


Web sitemizde yayınlanan tüm içerik ve materyaller (yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri) 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca korunmakta olup, hakları Zonguldak Fotoğraf Derneğine ve eser sahiplerine aittir. Web sitemizde yayınlanan tüm içerik ve materyaller ZFD'nin ve eser sahiplerinin yazılı izni olmadıkça kullanılamaz.

Designed And Coded By Gafur DANIŞ
©2011

232009